Львів’ян кличуть послухати різдвяні колядки у сучасному звучанні

2902 1
Захід відбудеться у середу, 25 грудня.
фото: Youtube

фото: Youtube

Львів’ян запрошують на вечір різдвяних колядок у сучасному звучанні під назвою «Римські колядки у Дзизі». Захід відбудеться у середу, 25 грудня.

Традиційні колядки у баченні сучасних українських і польських композиторів запрезентують Лілія Нікітчук - мецо-сопрано та Марта Кузій-Андрущак - фортепіано. Організатори обіцяють, що зворушливі та емоційні мініатюри зроблять різдвяний вечір затишним і теплим. Під час події відвідувачі почують твори Лютославського, Петрова, Олійник, Шведа та Мануляка.

Вечір триватиме з 20:00 до 22:00 за адресою вул. Вірменська, 35.

Партнерська публікаціяЧитайте також:
21 Грудня, 2019 17:58
666 ... замість дивитись на ряжених багато львів'ян сьогодні подивились новорічну виставу дитячого хореографічного колективу" Д....денс" по мотивах "Лускунчика" ... вистава відбулась , і далі вона піде жити по різних сценах Львова , України і європейських сусідів ... а створила цю новорічну казку моя онука Діана разом із своїми колегами ...
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!