Львів’янам показали, як реставрують міські брами та двері. Фото. Відео

1491 0
За приклад узяли одні з найрозкішніших дверей старого Львова на вул. Князя Романа.
Фото: Бюро спадщини

Фото: Бюро спадщини

Координаційно-інформаційний центр з популяризації, збереження і відновлення спадщини Львова – Бюро спадщини створили міні-фільм з практичними порадами для фахівців про те, як реставрувати історичні двері, йдеться на їхньому сайті.

Читайте також: У Львові відреставрували «двері-ковбойки». Фото

Для цього відзняли усі етапи відновлення дверей, яке проводив відомий фахівець Ростислав Малецький під час Днів реставрації, які відбулися влітку 2020-року. Тоді у Бернардинському дворику провели захід, який мав на меті залучити мешканців та майстрів до процесу реставрації.

Упродовж десяти днів фахівці проводили показову реставрацію історичної дерев’яної брами з будинку вул. Князя Романа, 34 – однієї з найбільших та найрозкішніших дверей старого міста.

Нагадаємо, у Львові презентували онлайн-проєкт «Археологічні знахідки Львова». Це – інтерактивна 3D-мапа, з допомогою якої можна мандрувати історичним центром Львова, відвідувати місця, де відбувалися археологічні розкопки, і побачити, які саме знахідки там виявили науковці.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!