Львів'янка представить Східну Європу на конкурсі краси для жінок, старших за 50 років

13394 0
Конкурс пройде в Болгарії наступного тижня.
Фото: Оксана Бобошко-Вандерховен/Фейсбук

Фото: Оксана Бобошко-Вандерховен/Фейсбук

Львів'янка Оксана Бобошко-Вандерховен обрана оргкомітетом міжнародного конкурсу краси «Місіс Східна Європа» для представлення на конкурсі Grandma Universe 2020. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомляє Уляна Оксентюк, володарка титулу Top of Universe 2018.

«Кандидатура Оксани була затверджена одноголосно, тому що ми впевнені, що саме Оксана зможе достойно та на високому рівні представити Східну Європу на світовому подіумі», – каже Уляна Оксентюк.

Конкурс краси серед жінок, старших за 50 років, триватиме 19-23 січня у болгарській Софії.

Читайте також: Львів'янку визнали найгарнішою мамою Європи

Уляна Оксентюк описує Оксану Бобошко-Вандерховен, як невиправну оптимістку, яка поєднує заняття бізнесом і мистецтвом. Також конкурсантка колекціонує антикварні листівки періоду сецесії, читає лекції про моду, танцює танго і подорожує.

«Вона дослідженнями, лекціями, участю та організацією культурних та мистецьких подій повертає із забуття імена українських жінок кінця ХІХ – початку ХХ ст., які були першими, хто виступили за право жінки на активну суспільну діяльність, хто зробив перші кроки, щоб жінка ХХІ століття стала такою як вона є тепер», – говорить Уляна Оксентюк.

Нагадаємо, львів’янка Ганна Гаврилів стала переможницею міжнародного конкурсу краси Ms. Summer International 2019.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!