Львів’яни просять заборонити купувати новий транспорт без кондиціонерів. Петиція зібрала 500 підписів

3753 0
Тепер петицію мають розглянути на одному з наступних пленарних засідань ЛМР.
Фото: Вікторія Ейсмунт

Фото: Вікторія Ейсмунт

Львівський журналіст Андрій Маринюк зареєстрував петицію, щоб заборонити закупівлю громадського транспорту для Львова без кондиціонерів. За місяць петиція зібрала необхідні 500 підписів.

Читайте також: Як курсують трамваї та тролейбуси Львова. Розклад усіх маршрутів. Інфографіка

За його словами, влітку температура в львівському громадському транспорті може сягати 35-40 градусів. Тож автор пропонує заборонити купувати трамваї, тролейбуси та автобуси, якщо в них відсутня встановлена заводська система кондиціонування та опалення. 

«Також пропоную ввести знижувальний коефіцієнт вартості проїзду для транспорту, в якому відсутнє опалення в зимовий період чи кондиціонування в літній. Та затвердити нормативні показники температури в транспорті для кожної пори року, в разі відхилення від яких застосовувати знижувальний коефіцієнт для всіх транспортних засобів», – вважає автор петиції.

Тепер петицію мають розглянути на одному з наступних пленарних засідань ЛМР, і, якщо її підтримають, розробити дорожню карту для її втілення.

Читайте також: У Львові планують відкрити нові трамвайні і тролейбусні маршрути. Інтерактивна мапа

Нагадаємо, торік комунальне АТП-1 придбало 100 автобусів МАЗ без кондиціонерів. За словами заступника керівника департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрія Білого, купляти автобуси з кондиціонерами було б не вигідно, оскільки МАЗ із кондиціонером коштує 160 тисяч євро, а без – 122. Він додав, що у трамваях «Електрон» кондиціонери майже не вмикають, оскільки на них скаржаться люди похилого віку, а інші пасажири – відкривають вікна, що нівелює роботу кондиціонерів.

Додамо, що нові тролейбуси «Електрон», які мають доставити вже восени, повинні бути обладнані кондиціонерами.

Новина підготовлена в межах спецпроекту «Рік комфортного пересування». Партнер проекту — компанія EasyPay — найбільший небанківський оператор платіжних та фінансових сервісів в Україні. Свої ідеї та пропозиції для вдосконалення міської мобільності можете надсилати за адресою: Tvoemisto.tv@gmail.com, у темі листа зазначивши «Рік комфортного пересування у Львові». Важливі думки ми опублікуємо на сайті та озвучимо під час експертних дискусій.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!