На правах реклами

Любимо і будуємо Львів. Команда Avalon Inc. запрошує на Місто професій

4275 1
Уже 25 травня у Львові на міжнародному дитячому профорієнтаційному проекті «Місто професій» компанія Avalon Inc. презентуватиме для дітей професію будівельника. Участь в події відкрита для усіх охочих.
https://avalon-inc.com.ua/

https://avalon-inc.com.ua/

Львів активно розвивається, про що свідчать і світові рейтинги: місто визнали найбільш комфортним для життя в Україні за рейтингом Numbeo Quality of Life Index 2019 та одним з Top 10 Smart Locations of the Future 2019/20 за версією Financial Times – FDI Magazine. Одним з вагомих елементів, що свідчать про динамічний розвиток, є будівельно-девелоперська складова. За майже 5 років компанія Avalon Inc. збудувала у Львові понад 150 тис. кв. м нерухомості. У 2018 році команда компанії завершила і здала в експлуатацію житловий комплекс преміум-класу Avalon Lux, бізнес-класу Avalon та комфорт-класу Avalon Light, а також розпочала будівництво шести нових проектів: преміум-класу Avalon 37, бізнес-класу Avalon Up, а також трьох у комфорт-класі – Avalon 2Day, Avalon Time та Avalon Holiday.

Про вибір локацій та архітектурного стилю

За словами керівника проектної служби компанії Avalon Inc. Володимира Жигмана, живучи у культурному, туристичному та гастрономічному центрі України, надихаєшся творити його сучасність.

Avalon Lux – зданий в експлуатацію житловий комплекс преміум-класу на вул. Бойківській, 30Б

«У пріоритеті для нас завжди залишається збереження архітектурного стилю міста. Водночас ми ставимо перед собою завдання створити урбаністичний комфорт для жителів мегаполіса, тому інноваційні рішення в будівництві органічно доповнюють і підкреслюють характер сучасного Львова. Ми намагаємося комплексно розвивати ті райони міста, у яких з’являються наші житлові комплекси. І що найцінніше – ми задовольняємо потреби наших клієнтів у якісному та комфортному житлі», – говорить Володимир Жигман.

Про тренди самодостатніх житлових кварталів

Львів’яни, за словами керівника проектів Avalon Zelena Street та Avalon Holiday Сергія Ковальова, зараз шукають комфорт навіть у найменших деталях.

Візуалізація житлового простору в комплексі Avalon Zelena Street на вул.Зелена,204

«Відповіддю на такий попит є будівництво житлового комплексу, котрий включає в себе і будівлю, і впорядковану прибудинкову територію, і комерційні приміщення, і соціальні об’єкти – дитячі садочки, навчально-освітні та розвиткові заклади, спортивний та медичний центри тощо. Тому ми підходимо до зведення житла комплексно і створюємо оазиси комфортного середовища, наприклад, Avalon Zelena Street та Avalon Holiday. Вони настільки самодостатні, що стають центрами життя, відпочинку та бізнесу тих районів, у яких вони розташовані»,  – говорить Сергій Ковальов.

Про планування, ціноутворення і наповнення квартир

Керівник проектів Avalon Time та Avalon 2Day Олег Стецишин розповідає, що планування комплексу та квартир розробляються ще на етапі проекту, враховуючи потреби майбутніх мешканців.

«Існує перелік можливих сценаріїв розвитку сім’ї, як, наприклад, народження дитини чи переїзд дитини від батьків. Тому у наших житлових комплексах ми завжди пропонуємо квартири для різних цільових груп. Це, у свою чергу, виражається у сегменті житла, площах квартир, типових та індивідуальних плануваннях. До прикладу, ЖК Avalon 2Day – це простір для молодих людей та/або новостворених сімей. У пропозиції переважали квартири невеликих площ за доступними цінами», – пояснює Олег Стецишин.

Про торгово-офісні центри і будівництво New Point

Крім житлових комплексів, облаштування території, компанія реалізовує і інфрастрктурні об’єкти. Так, нещодавно поруч  житлового комплексу AVALON на проспекті Чорновола збудували і здали в експлуатацію новий торговий центр New Point.

«Кожен новий проект повинен збагачувати міське середовище. І ми працюємо доти, доки цього не досягнемо. Тому New Point став завершальним елементом, що забезпечить комфортне проживання та відпочинок не лише мешканцям сучасного кварталу AVALON неподалік центральної частини міста, але й іншим львів’янам та гостям міста», – пояснює керівник проекту Avalon та New Point Денис Катеринець.

Про вершини Avalon Inc.

Євген Веселий керує будівництвом найвищого хмарочоса Львова Avalon Up, який компанія зводить на проспекті Червоної Калини, 60.

«З висоти 25-го поверху Avalon Up відкривається панорама на головну магістраль мікрорайону, який розвивається неймовірними темпами, а також на Парк імені Іоана Павла ІІ. Це місто у місті, двір без машин, простір для життя, роботи та розваг. Це новий Сихів. Ми переконані, що mixed-use забудова відповідає запитам людей і є відповіддю на виклики майбутнього, тому що вона має потенціал ревіталізувати не тільки окремі райони, а й цілі міста»– розповідає Євген Веселий.

Про команду – кількість і якість Avalon Inc.

Як пояснює директор з управління персоналом компанії Avalon Inc. Анна Журавльова, персонал компанії – це не просто працівники, це частина великої Avalon Family, яка поєднана спільними цінностями у стосунку до справи. За її словами, якщо усі працівники розуміють свій вплив на життя міста, то компанія в цілому може робити місто ще кращим.

«Саморозвиток, стійкість до змін та увага до потреб клієнтів і урбаністичного комфорту міста – це почерк нашої команди, котра сьогодні охоплює понад 150 професіоналів з різних напрямів. Це велика відповідальність  будувати майбутній Львів. Передові технології та інновації у будівництві, високі стандарти якості та сервісу, індивідуальний підхід до потреб клієнтів та соціальна відповідальність компанії – це фундамент, на якому компанія будує майбутнє. Ми сконцентровуємо увагу наших працівників на тому, що лідер ринку має бути відповідальним, тому якість і високий професіоналізм є наразі надважливими», – додає вона.

Про дитяче «Місто професій»

25 травня з 12:00 до 16:00 у парку імені Івана Франка відбуватиметься міжнародний дитячий профорієнтаційний захід «Місто Професій».

Компанія Avalon Inc. як генеральний партнер презентуватиме професію будівельника. Це чудова нагода продемонструвати діткам та дорослим, як добре будувати місто разом. 

відео, як це відбувалося минулого року

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Avalon Inc. (@lifestyle_avalon)

 


Читайте також:
3 Серпня, 2019 13:45
Бандера Та журавльова ше та дура )) вся контора її на дух не переносить. Всі чекають поки її звільнять.
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!