MAN може збудувати на Львівщині завод із виробництва вантажних автомобілів

5399 1
Компанію MAN агітують розмістити виробництво на Львівщині.
фото: соцмережі

фото: соцмережі

У середу, 22-го березня, делегація Львівської облдержадміністрації із робочим візитом відвідала складальний завод групи компаній MAN  у місті Неполоміце поблизу Кракова (Польща), інформує прес-служба ЛОДА.

Завод із виробництва вантажних автомобілів компанії MAN – проект, загальна вартість реалізації якого у 2007-му році склала понад 115 мільйонів євро. На підприємстві працює понад 500 осіб, які укомплектовують більше 15 000 вантажівок на рік. Керівництво компанії наголосило, що найважливішим на момент будівництва підприємства було те, наскільки місцева влада дотримувалась декларацій та допомогла в питаннях реалізації проекту, вчасному отриманні дозволів та погоджень, будівництві доріг тощо.

Читайте також: Хто ще прийде на Львівщину? Роман Матис про інвестиції та комунікацію з Європою

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зазначив: "Серед наших пріоритетів – створення максимально комфортних умов для ведення бізнесу в регіоні, а для цього ми робимо ставку на якісний супровід інвестиційних проектів".

Опісля керівники заводу продемонстрували особливості технологічного процесу складання вантажних автомобілів та економічні показники ефективності виробництва. Крім того, презентували унікальну технологію керування та системи вводу та виводу компанії PhoenixContact, впроваджену на всіх виробничих ділянках мережевого обладнання складального заводу.       

Довідка. MAN TrucksSp. z o.o – складальний завод групи компаній MAN – німецька машинобудівна компанія, що спеціалізується на виробництві вантажних автомобілів, автобусів і двигунів.

У польському місті Неполоміце поблизу Кракова виготовляються важкі вантажівки масою понад 16 тонн. Завод площею близько 250 000 квадратних метрів відкрили в жовтні 2007 року. Завод розташований на території площею 142 гектари. У Неполоміце компанія MAN вперше використовує на всіх виробничих ділянках мережеве обладнання, технології керування та системи вводу/виводу компанії PhoenixContact.

Читайте також: Заводи, які відкрили неподалік Львова у 2016-му році. Фото

Розрахункова річна продуктивність заводу становить 15 000 вантажівок на рік за умови однозмінної роботи 650 працівників. Завод в Неполоміце є єдиним складальним заводом, а це означає, що основні компоненти, такі як мости та двигуни поставляються іншими заводами групи MAN. Виробнича потужність заводу заснована на складанні і логістичних процесах, які послідовно створюються і постійно розвиваються відповідно до принципів «бережливого» виробництва.


Читайте також:
23 Березня, 2017 03:10
Yurko Сказав Синютка, а не представник МАН. Навіщо їм логістично поряд з Краковом ще один завод?
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!