Майже 90% українців вважають, що влада не погодиться на неприйнятні компроміси з росією

818 0
Лише 3-9% залежно від регіону вважають, що влада може піти на такі компроміси.
Фотоколаж: 24 канал

Фотоколаж: 24 канал

Майже 90% громадян вважають, що влада не погодиться на неприйнятні для України компроміси з росією. Про це свідчать дані опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) з 7 по 13 вересня.

«Лише 5% українців поділяють наратив про «зрадницьку» владу, яка «готова і може піти на неприйнятні для України компроміси з росією». Натомість 87% українців вважають, що влада України не піде на неприйнятні компроміси», - йдеться у результатах дослідження. 

Читайте також: Росія використовує ППО для наземних атак через нестачу спеціалізованих ракет, − британська розвідка

У всіх регіонах не менше 80% вважають, що влада може піти на неприйнятні компроміси (так вважають від 91% на Заході до 80% на Сході). Лише 3-9% залежно від регіону вважають, що влада може піти на такі компроміси.

Додамо, що опитування проводив Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) 7-13 вересня 2022 року вла методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів (з випадковою генерацією телефонних номерів та подальшим статистичним зважуванням). Так, опитали 2000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України (крім АР Крим). Опитування проводили з дорослими (у віці 18 років і старше) громадянами України, які на момент опитування проживали на території України (у межах, які контролювалися владою України до 24 лютого 2022 року). 

Ольга Коваль
___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!