Мешканців Підзамча запрошують ділитись сімейними кулінарними рецептами

3229 0
Сьогодні, 14 серпня, у Львові відбудеться зустріч "Смак Підзамча: сусідські частування", що проходить у межах підготовки "Фестивалю сусідів на Підзамчі". Ця зустріч розпочнеться у кафе «Колос» на вул. Остряниці 1 о 18:00. Тут складатимуть меню, готуючись до основного фестивалю, що відбудеться 6-7 вересня. Окрім цієї, організатори планують зробити ще низку зустрічей: музичну, перегляд фільму та майстер-класи із стріт-арту, хенд-мейду й декору.
Фото: FB Фестиваль сусідів на Підзамчі

Фото: FB Фестиваль сусідів на Підзамчі

Мета фестивалю – налагодити сусідські зв'язки, розповіла tvoemisto.tv організатор Анна Хвиль. "Ми хочемо наголосити на важливості сусідських взаємин. Як відомо, родичі важливі, а сусіди – ближчі. Тож, ми хочемо показати, що можна проводити час весело і корисно разом із своїми сусідами", – наголошує Анна Хвиль. Перш за все, фестиваль проводять для жителів Підзамче, однак долучитись до нього може будь-хто.

Усі зустрічі, що організовують, – підготовка до проведення фестивалю у вересні, аби разом обрати меню, музичний супровід та навчитись оздоблювати територію.

Відтак сьогодні сусіди розказуватимуть про свої особливі родинні страви, про рецепт, що передається від покоління до покоління, про звичаї щоденних і святкових застіль, про історії своїх родин. Завдяки цим зустрічам організатори планують укласти колекцію рецептів Підзамча, а також історій, пов’язаних з ними.

Також 18-19 серпня організатори планують провести зустріч жителів та професійних музикантів, аби обрати музичне оздоблення фестивалю і просто насолодитись гарною музикою.

26-27 серпня планують провести майстер-класи для жителів із оздоблення території, виготовлення гірлянд та стріт-арту. Вхід на майстер-клас вільний.

30-31 серпня заплановані покази документальних фільмів: українського “Євромайдан: Чорновий монтаж" та польського "Щоденник подорожі". Крім того, показуватимуть серію короткометражок про жителів,  що разом змінювали своє місто.

А вже 6-7 вересня мешканці зможуть втілити всі свої навики на практиці – у ці дні відбуватиметься основний "Фестиваль сусідів на Підзамчі".

Організатори вже провели низку зустрічей: “Адреса наших спогадів”, де жителі згадували цікаві історії із свого життя та позначали їх на карті, “Свято музики на Підзамче” та мистецький табір для дітей.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!