Міністр охорони здоров’я назвав головну умову для відкриття українцям кордонів ЄС

1930 0
Динаміка захворюваності за останні два тижні у нас перевищує ті норми, які для себе взяли в Європі.
Фото: Економічна правда

Фото: Економічна правда

В Україні динаміка захворюваності коронавірусом за останні два тижні перевищує ті норми, які для себе взяли в Європі. Про це розповів міністр охорони здоров'я Максим Степанов в інтерв’ю «РБК-Україна».

«Динаміка захворюваності за останні два тижні у нас перевищує ті норми, які для себе взяли в Європі. Ми рахували: орієнтовно, якщо у нас протягом двох тижнів кількість випадків не буде перевищувати 460-480 хворих, то тоді ми впишемось у сьогоднішні критерії ЄС», — розповів міністр.

Читайте також: ПЛР-проблема або Чи потрібний цей тест для виїзду за кордон

Фактично для того, щоб Україні «вписатися» в критерії ЄС, кількість виявлених хворих за добу має бути приблизно наполовину меншою, ніж є зараз.

Нагадаємо, що заборону на в’їзд українців з туристичною метою в ЄС продовжили до 31 липня. Рада Європейського Союзу оновила рекомендаційний список країн, мешканцям яких дозволять в’їзд у ЄС. Порівняно з попереднім списком від 30 червня, з переліку забрали Чорногорію та Сербію і не додали жодної нової країни.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!