Молодь запрошують на велопрощу в Страдч і Крехів

1592 0
27-28 вересня відбудеться традиційна велопроща «Львів – Страдч – Крехів». Її організовує Львівське обласне товариство українських студентів-католиків «Обнова» спільно з Молодіжною організацією «Добрий Пастир» в межах Єдиного молодіжного простору.
Фото: paralleli.if.ua

Фото: paralleli.if.ua

Зустріч учасників запланована 27 вересня о 7:00 на Святій Літургії в Домініканському соборі (пл. Музейна, 1). Реєстрація розпочнеться о 8.00 год. Початок руху колони – 8.30 год.

Маршрут прощі: Львів – Рясна-Руська – Ямельня – Страдч – Розточчя – Великий європейський вододіл – Крехів.

Ночівля у монастирі, зранку у неділю Свята Літургія, похід до джерела та дорога додому на велосипедах.

«Тема цьогорічної прощі «Мир Мій даю вам» (Ів. 14,27) вибрана невипадково. Ми переживаємо непрості історичні події та з болем в серці чуємо про жахливі розправи над найкращими синами нашого народу. Важливо в цей складний період зберігати в серці мир, який йде від Всевишнього, бо тільки з ним ми зможемо перемогти зло. Тому закликаємо об'єднатись навколо молитви та розважань», - закликають організатори прощі.

З собою обов'язково потрібно мати: велосипед, запасні камери для коліс, намет (за можливості), спальник, каримат, дощовик, теплий одяг, аптечку, молитовник і сухий пайок (у Крехові буде вечеря і сніданок). Речі перевозитиме машина. Колону будуть супроводжувати працівники МНС та медики.

Контактні особи: Ірина, тел. 096 71 16 898, Віталій, тел. 093 13 42 164.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!