МОЗ впровадило сервіс віддалених медичних консультацій щодо Covid-19. Як він працює

620 0
Передбачають, що з часом перелік лікарів, які консультуватимуть громадян через контакт-центр, буде розширюватися.
Фото: Місто

Фото: Місто

Міністерство охорони здоров’я запровадило новий сервіс віддалених консультацій через Національний контакт-центр із питань протидії поширенню Covid-19. Про це повідомив міністр охорони здоровя Максим Степанов на брифінгу.

Передбачають, що з часом перелік лікарів, які консультуватимуть громадян через контакт-центр, буде розширюватися. Наразі контакт-центр МОЗ вже надало понад 350 медичних консультацій. Після аналізу запитів збільшити кількість медичних працівників, залучених у віддалених консультаціях.

Читайте також: У Львові збирають гроші на кисневі концентратори тим, кого нікуди госпіталізувати

«Ситуації бувають різні – хтось немає сімейного лікаря, а хтось не може йому додзвонитися. Зараз у постійному режимі ми аналізуємо оброблені контакт-центром запити задля розширення переліку фахівців, які надаватимуть віддалені консультації. Наше головне завдання – надати ефективну, швидку та якісну допомогу всім, хто звернувся в контакт-центр МОЗ із питаннями щодо Covid-19», – каже очільник МОЗ.

Нагадаємо, що контакт-центр із протидії поширенню коронавірусу Міністерства охорони здоров’я України працює за єдиним безкоштовним номером 0-800-60-20-19 з 2 листопада 2020 року. Від початку роботи за номером уже звернулося майже 100 тисяч громадян.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!