
Фото: Анни Чистякової
Львівщина вийшла на перше місце за кількістю нових інфікувань Covid-19 в Україні і опинилася на порозі локдауну.
Через стрімке поширення коронавірусу у Львові з 22 січня мають посилити контроль за носінням масок у громадському транспорті. Так, у місті мають відновити роботу груп із перевірки дотримання водіями та пасажирами маскового режиму.
Біля готелю «Львів» планують облаштувати павільйон під зупинку і пішохідний перехід. Також Личаківська райадміністрація замовила документацію для видовження, спрощення повороту з Тракту Глинянського на вулицю Личаківську. Загалом у Львові є 56 ділянок, де планують покращити, реорганізувати рух. Детальніше читайте за посиланням.
Тvoemisto.tv зібрало для вас підбірку давніх криниць Львова, які можна побачити у центральній частині. Їхню історію читайте тут.
Львівський блогер та інтернет-маркетолог Петро Нек переклав популярну гру Wordle українською мовою. Він назвав її «Словко».
Львів і область засипає снігом. У неділю ще сніжитиме, а на дорогах буде ожеледиця. А вже з понеділка і до середи, 24-26, січня очікується припинення снігової погоди і похолодання. При проясненні в нічні години температура повітря буде знижуватися до 10-15 градусів морозу, місцями, імовірно, 18-20 градусів – у горах та півночі Львівщини.
Гарної Вам неділі!