Мирослав Маринович презентував у Львові книгу про Андрея Шептицького

1688 1
Книгу видало львівське «Видавництво Старого Лева».
Фото: Видавництво Старого Лева

Фото: Видавництво Старого Лева

У Львові презентували книгу Мирослава Мариновича про життя Андрея Шептицького «Митрополит Андрей Шептицький і принцип "позитивної суми"», яку видали у львівському «Видавництві Старого Лева», інформує прес-служба видавництва.

Читайте також: Львівське видавництво вперше видасть книгу Олега Сенцова українською мовою

Книга містить ґрунтовний аналіз проповідницької спадщини Митро­полита Андрея Шептицького з точки зору її відповідності принципу «позитивної суми», або «win-win». Приклади його застосування самим Митрополитом автор знаходить у посланнях Кир Андрея у сфері економічних стосунків, національних взаємин, державного будівництва, міжконфесійних та міжрелігійних відносин.

Цю наукову розвідку автор доповнив власним баченням того, яку роль принцип «позитивної суми» та формули Митрополита Андрея можуть відіграти в найближчому майбутньому України та світу.

Фото «Видавництва Старого Лева»


Читайте також:
11 Квітня, 2019 18:41
666 ... а як пан Маринович висвітив у своїй книзі ті "діяння" Митрополити під час німецької окупації України , за які потім радянська влада почала гнобити УГКЦ ? ...
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!