У Трускавці, Східниці та Моршині хочуть збудувати великі парки розваг

10894 1
Ідеться про проєкт розвитку медичного туризму, що зможе приваблювати іноземців.
Фото: Депо. Львів

Фото: Депо. Львів

На Львівщині працюють над проєктом розвитку медичного туризму, що передбачає будівництво розважальної інфраструктури у курортних містах. Про це Tvoemisto.tv розповів керівник управління інвестиційної політики ЛОДА Роман Матис.

«При всій повазі до історичного минулого Трускавця, Моршина, Східниці але зараз ніхто не поїде просто пити мінеральну воду. Це приємний бонус, що не мають інші території», – каже Роман Матис і додає, що проєкт пов’язаний із приватним сектором, але наразі не всі учасники ринку знають про нього.

Він зазначає, що Трускавцю, Східниці і Моршину катастрофічно бракує розваг, тому проєкт передбачає будівництво парків розваг, під що вже, за словами Романа Матиса, виділили велику земельну ділянку.

«Це може бути спа курорт, медичний курорт. Проєкт розрахований на роки. Будуть нові готелі, сервіси, локації. Ми ж не скажемо іноземному туристу приїжджати на 21 день пити воду і дивитись на дельфінів. Тоді людина помре здоровою, але від нудьги», – говорить Роман Матис. 

Окрім того, каже чиновник, проєкт має об’єднати Трускавець, Східницю і Моршин, між якими невеликі відстані і які мають не конкурувати, а розвиватись разом.


Читайте також:
11 Листопада, 2019 14:29
Імя Зараз люмпен підтягнеться і буде волати «буржуї бабок мене лишають!», «природу нищать», «історична памятка (ага, Трускавець) Що би означало - а в когось краще життя чим в мене, хоча я ніхрена для покращення власного не роблю
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!