На Львівщині стартував конкурс проєктів місцевих ініціатив

1373 0
Прийом документів на участь здійснюється лише на онлайн-платформі.
Фото: ZIB.COM.UA

Фото: ZIB.COM.UA

Від сьогодні зранку і до 18.00 год. 1 лютого 2021 року включно триватиме прийом заявок у межах обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив у Львівській області на 2021 рік. Про це повідомляє пресслужба Львівської облради.

Читайте також: Уряд планує дофінансувати проєкт Музею голодомору в Україні

Відтепер зменшено кількість пріоритетів – виведено з переліку як окремі пріоритети «Спорт» і «Безпека», але охочі можуть подавати заявки за цими напрямками в межах пріоритету «Інші пріоритети».

Конкурс проводиться за такими пріоритетами:

- «Освіта» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.

Читайте також: Львівська школа стала фіналістом проєкту «Екопатруль – найкращі практики»

- «Охорона здоров'я» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування (в тому числі придбання автотранспорту).

- «Культура» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.

- «Вуличне освітлення» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція.

- «Інші пріоритети» (об’єкти усіх форм власності (окрім приватної (за винятком ОСББ)), що не підпадають під визначені Конкурсною радою пріоритети) - будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація, облаштування об’єктів ПЗФ, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.

Читайте також: На Львівщині можуть запустити проєкт «Зелений кілометр» для утримання доріг

- «Обласні заклади та установи, некомерційні комунальні підприємства обласної ради» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація, благоустрій територій, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.

Гранична вартість проєкту та суму субвенції з обласного бюджету в 2021 році буде на рівні: 500 тис. грн і 250 тис. грн відповідно. Також встановлено мінімальну вартість проєкту, який може брати участь в конкурсі – не менше 100 тис. грн.

Прийом документів на участь здійснюється виключно на онлайн-платформі, яка створена на сайті Львівської обласної ради за посиланням.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!