На Львівщині виявили дві найчисельніші в Україні субпопуляції зубрів

2131 0
Відколи на Львівщині почали відновлювати Біловезьку лінію зубрів, їхня чисельність зросла майже у п’ять разів.

У лісах Львівщини виявили дві найчисельніші в Україні субпопуляції зубрів – це біловезькі та біловезько-кавказькі. Цього року в області облікували 121 зубра, з яких 84 – на рівнині та 37 – у Карпатах. Про це інформує пресслужба Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Зубрів на Львівщині взялися рятувати ще у 2007.

«У 2010 році в гірську частину області вдалося завезти декілька зубрів гірської субпопуляції, а на рівнинну частину області – зубрів біловезької субпопуляції. Таким чином вдалося врятувати наявних зубрів та підживити їх новозаселеними», – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Чайна плантація, мертве озеро і палац баронів. На Львівщині створили онлайн-мандрівку

Зубри в ДМГ «Стир» – мале Полісся Львівщини, з наявних в Україні вільних популяцій, це єдина група, яка представлена чистою біловезькою лінією «Європейського Зубра», кажуть фахівці. Від початку відновлення біловезької лінії зубрів їхня чисельність зросла майже у п’ять разів.

Нагадаємо, на Львівщині створили віртуальний туристичний маршрут Національним природним парком «Сколівські Бескиди». Тепер кожен може зробити онлайн-подорож та побачити Крушельницьке лісництвоМертве озеро та Палац Гредлів. Національний природний парк «Сколівські Бескиди» ознакував 19 екологічних стежок та туристичних маршрутів для активного туризму, зокрема пішохідних і велосипедних. Загальна протяжність усіх шляхів – 146 км, кожен тривалістю походу від 1 до 6 годин. На розвиток інфраструктури і промоцію парку «Сколівські Бескиди» у 2020 році витратили 6 млн грн.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!