На підтримку децентралізації в Україні ЄС виділить 97 мільйонів євро

2111 0
ЄС готовий виділити 97 мільйонів євро на підтримку децентралізації в Україні. Кошти будуть спрямовані на навчання кваліфікованих спеціалістів. Про це сказав Йоханнес Хан Єврокомісар з питань європейської політики сусідства та переговорів щодо розширення під час прес-конференції у Львові.
фото: zbruc.eu

фото: zbruc.eu

«Для успішного впровадження реформи потрібні люди відповідної кваліфікації. ЄС готовий виділити 97 мільйонів євро саме для того, щоб здійснювати відповідні навчання для таких людей, –  сказав Йоханнес Хан. – Я також впевнений, що у найближчому майбутньому інвестиції з нашого боку дадуть відповідні результати і для мешканців Львівщини, і для України загалом».

Читайе також: Децентралізація по-львівськи. Як це буде?

Єврокомісар також зазначив, що був дуже вражений спілкуванням з представниками об'єднаних громад Львівщини. «Членами ЄС є 28 країн, але водночас у складі ЄС є 275 регіонів. Я можу чітко зазначити, що Європа є успішною саме завдяки ось цьому розмаїттю, силі та певних відмінностях між нашими регіонами. Саме тому ЄС підтримує ті реформи децентралізації, які є добре організованими та цілеспрямованими».

Керівник області висловив переконання, що 15 громад Львівщини, які об'єдналися стануть локомотивом реформ в Україні. «Переконаний, що візит Єврокомісара дасть можливість якнайкраще допомогти цим громадам і дасть нам змогу впровадити ті стандарти життя, які очікують мешканці Львівщини», – резюмував очільник Львівської ОДА.

Нагадаємо, у рамках реформи децентралізації влади на Львівщині планують створити шість районів

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!