На площі Ринок у Львові виставили 109 візочків, щоб нагадати світу про вбитих Росією дітей. Фото

2881 0
109 дитячих візочків в центрі міста символізують 109 вбитих з часу повномасштабного вторгнення ворога дітей.
фото дар

фото дар'ї кучер

На площі Ринок у Львові організували соціальну акцію «Ціна війни», аби привернувати уваги до смертей безневинних українських дітей. Так, 109 дитячих візочків в центрі міста символізують 109 вбитих з часу повномасштабного вторгнення ворога дітей.

«Порожні дитячі візочки на площі Ринок сьогодні – це символи життів тих ангелят, які зараз, замість рішучих дій світу, захищають небо над Україною. Це та страшна ціна війни, яку сплачує сьогодні Україна», – повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

Він також закликав дорослих всього світу єдиним щитом вберегти українських дітей і подарувати їм майбутнє та вимагати від урядів інших країн закриття неба над Україною.

Нагадаємо, що, за даними Офісу генерального прокурора, через збройну агресію Росії в Україні постраждало та закинуло кілька десятків дітей. Станом на 18 березня загинуло 109 дітей і понад 130 – поранено.  Найбільша кількість жертв – в Київській області. Тут загинуло 55 дітей. 

Фото і відео Дар'ї Кучер


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!