На ремонт підземного переходу у Львові шукають 135 тис. грн.

1285 0
У Львові очистили каналізаційну мережу підземного переходу на вул. Стрийській, 45, яка перебуває на балансі Львівського автобусного заводу. Для ремонту сходів у переході потрібно ще 135 тис. грн. Щоб знайти кошти, місто планує залучити приватних підприємців.

Наразі каналізаційна мережа знаходиться у справному стані, з неї можна відкачувати воду, повідомили у прес-службі Львівської міськради.

«Каналізаційні мережі підземного переходу на вулиці Стрийській перебувають на балансі Львівського автобусного заводу. Однак вже багато років ці мережі перебували у вкрай занедбаному стані. Ми задіяли нашу нову техніку та промили 480 погонних метрів колекторів, прочистили 17 каналізаційних колодязів. Під час виконання робіт ми вивезли майже 6 тон мулу і сміття. Вартість робіт — 40 тисяч гривень», - зазначили у ЛМКП «Львівводоканал».

Сихівська районна адміністрація планує провести ремонт сходових маршів за кошти підприємців. Орієнтовна вартість робіт складе 135 тис. грн.

«ТзОВ «Сіті Транспорт Груп», яке є правонаступником Львівського автобусного заводу, не має коштів для проведення ремонтних робіт, та, на жаль, не шукає можливості співфінансування ремонту підземного переходу», - сказав заступник голови Сихівської районної адміністрації  Іван Коркішко.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!