На розбудову Музею народної архітектури і побуту у Львові скерують 18 млн грн

795 0
Головною особливістю будівлі буде покрівля, виконана із використанням «зелених» технологій.
фото: інститут проєктування комфортбуд

фото: інститут проєктування комфортбуд

Цьогоріч міське управління культури планує інвестувати в розбудову Музею народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького 18 мільйонів гривень. Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

Зокрема, ці кошти скерують на будівництво інформаційно-освітнього центру Шептицького (17 млн грн) та адміністративного корпусу для музею (1 млн грн).

Нагадаємо, що Інститут Проектування «КОМФОРТБУД» завершив розроблення проєктної документації адміністративної будівлі для музею імені Климентія Шептицького у Львові. Так, поруч з головною алеєю, яка веде до входу на територію музею, буде розташована проєктована адміністративна будівля

Львівські архітектори Ігор та Марта Цимбровські розробили концепцію, а Інститут Проектування «Комфортбуд», ставши переможцем тендеру на проєктування, – усю проєктну документацію. Вартість її становить майже 1,5 млн гривень.

Фото Інституту проєктування «Комфортбуд»


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!