На сайті МОН запрацював онлайн-помічник для абітурієнтів

611 0
Чат-бот для абітурієнтів має стати онлайн-помічником у питаннях цьогорічної вступної кампанії 2022 року.

На сайті Міністерства освіти і науки України з 18 липня запрацював чат-бот для абітурієнтів. Про це повідомили у МОН.

За допомогою чат-бота вступники можуть отримати відповіді на запитання щодо вступу до закладів фахової передвищої та вищої освіти. Щоб ним скористатися, необхідно натиснути на кнопку «Поставити запитання», яка знаходиться у правому нижньому куту сайту. Потім абітурієнт може поставити питання консультанту.

Читайте також: Спрощене ЗНО, або Якою буде цього року вступна кампанія

Консультації вступникам надають фахівці, розповіли у МОН. Відповідь на запитання можна оперативно отримати у будні дні: з понеділка до четверга з 9 ранку до 17:00; у п’ятницю з 9:00 до 16:00.

У МОН уточнили, що у разі налаштувань автоматичого перекладу сторінки з української на будь-яку іншу мову чат також відображатиметься обраною мовою. Щоб знову перейти на українську мову, необхідно вимкнути автоматичний переклад сторінок в налаштуваннях браузера або змінити відповідні параметри.

Нагадаємо, в Україні 18 липня розпочалася основна сесія національного мультипредметного тестування.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!