На стадіоні «Юність» розпочали реконструкцію другої частини трибун

2106 0
Раніше на стадіоні облаштували праву трибуну і комплекс з роздягальнями.
Фото: ЛМР

Фото: ЛМР

На стадіоні «Юність», що у парку культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького, розпочали реконструкцію другої частини трибун. Про це повідомили у ЛМР.

Читайте також: Що робитимуть цього року у парках Львова

Стартували роботи із дослідження підпірної стінки між двома трибунами зі сторони, де ведуться роботи з облаштування гандбольного майданчику. Опісля дослідження будуть укріплювати цю стіну.

Зазначимо, що реконструкція стадіону розпочалася у 2017 році.

З цього часу тут облаштували праву трибуну і комплекс з роздягальнями. Над новими глядацькими трибунами спорудили прозорий навісний дах.

Читайте також: На стадіоні «Юність» у Львові завершили будівництво роздягалень

Наступний етап робіт — ліва трибуна та огорожа. Відповідно до плану, обидві трибуни мають бути накритими, але відрізнятися між собою.

Нещодавно у парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького стартували роботи із реставрації центрального входу до парку.

Нагадаємо, що у 2017 році на реконструкцію трибуни та роздягальні виділили 15 млн гривень. У 2018 році місто профінансувало оновлення стадіону лише на 1 млн гривень.

Проект реконструкції стадіону «Юність» розробили у 2016 році, згідно з яким загальна місткість трибуни мала становити 480 осіб, із них 360 – сидячих і 120 – стоячих місць. На стадіоні відремонтували першу трибунуоблаштували сидіння та накриття від дощу. 

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!