На Tvoemisto.tv відбудеться трансляція Lviv Smart City Day

1689 0
В четвер, 26 листопада, на сайті Tvoemisto.tv відбуватиметься трансляція стратегічної сесії Lviv Smart City Day, яка збере активних містян, представників влади, освіти і технологічних компаній. Усе заради того, аби управління у місті стало ефективнішим, а життя для його мешканців – безпечним і комфортним.
фото: lvbs.com.ua

фото: lvbs.com.ua

На відкритій стратегічній сесії Lviv Smart City Day експерти з різних галузей обговорять впровадження  підходів розумного міста у Львові на шістьох панелях: Safe City, Smart Mobility, Smart Education, Smart Energy, E-Health, Creative Hubs.

Серед доповідачів Lviv Smart City Day: Марк Зархін, співвласник «Kumpel Group», Роман Зінченко, координатор Greencubator, Володимир Зуб, начальник управління охорони здоров'я ЛМР, Павло Шеремета, керівник Школи управління УКУ, Олег Береза, директор ЛКП «Львівавтодор», Юрій Гладун, начальник штабу ГУ МВС України у Львівській області, Олег Денис, Executive Vice President компанії SoftServe, Юрій Діль, співкоординатор Центру безпеки міста, Божена Закалюжна, директор Harald Binder Cultural Enterprises, Маркіян Юринець, співзасновник OkFactory, Олександр Кобзарев,  директор Інституту міста, Зеновій Матчишин, засновник стартапу uMuni – хмарної системи витрат енергоресурсів, Андрій Худо, засновник !FestRepublic, Ярослав Притула, керівник Програми комп’ютерних наук УКУ та інші.

За результатами стратегічної сесії, організатори підготують action-list для Львівської міської ради з усіма рекомендаціями та напрацюваннями щодо покращення системи Smart City у місті. Відкриту стратегічну сесію організовує Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) спільно з «Креативним кварталом» та Львівською міською радою. Генеральний спонсор події – компанія MasterCard.

Читайте також: На Lviv Smart City Day розкажуть, як зробити Львів розумним містом

«Новий підхід до управління містом та вирішення проблем має меті спростити життя мешканців і заощадити місту чимало коштів, – наголошує Софія Опацька, декан Львівської бізнес-школи УКУ, співорганізатор заходу. – Система Smart City функціонує у багатьох містах світу: у Дубліні, Нью-Йорку, Барселоні, Пекіні та ін., і кожне має власну модель того, як ця система працює. Львів також має усі шанси прогресувати у напрямку розумного міста. І ще одним кроком у цьому русі стане відкрита стратегічна сесія Lviv Smart City Day».

Пряма трансляція усіх панелей відбуватиметься на сайті Tvoemosto.tv починаючи з 10:00 год 26 листопада. Посилання на трансляцію буде опубліковано за декілька годин до початку події.

Опублікував Ігор Саджениця


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!