На Замарстинівській у Львові збудують багатофункціональний житлово-офісний комплекс. Візуалізація

3176 0
Об’єкт розташований у межах історичного ареалу міста.

На вул. Замарстинівській у Львові збудують багатофункціональний шестиповерховий житлово-офісний комплекс. Відповідне рішення прийняв виконком ЛМР під час засідання у п’ятницю, 11 жовтня.

Будуватиме комплекс ТзОВ «Замарстинів 40». Об’єкт розташований у межах історичного ареалу міста.

Читайте також: Біля Арени Львів зведуть житловий квартал із озерами. Візуалізація

Площа земельної ділянки, на якій буде розташований комплекс, становить 0,5056 га. Ділянка  призначена для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об'єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури.

Відповідно до генплану, гранично допустима висотність будинку №1 на – 18 м (5 поверхів), будинку №2 – 23,50 м (6 поверхів). Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки становить 40%.

Згідно з даними системи Youcontrol,  ТзОВ «Замарстинів 40» належить Андрію Бернику, Олені Демідовій та Юрієві Стеціву. Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!