Наші реформи: як у Львові змінюють початкові школи. Повне відео ток-шоу

14160 0
Батьки мають вибір навчальних програм для своїх дітей.
Фото: Надія Швадчак/Нова українська школа

Фото: Надія Швадчак/Нова українська школа

Тема шкільної освіти в останній тиждень у всіх на слуху. І якщо раніше діти навчалися за однією програмою для всіх, то тепер батьки мають вибір навчальних програм: «Росток», «Лицем до дитини», «Інтелект України» тощо. Окрім цього, у межах реформи Нової української школи, діти опановуватимуть той самий навчальний матеріал, але в інший спосіб. Значну частину навчального часу в НУШ присвячено роботі в групі. Натомість оцінювання в НУШ — спонукальне, а не каральне. 

Гостями в студії Tvoemisto.tv були: вчителька початкової школи «Джерельце» Уляна Филипів, директор середньої загальноосвітньої школи східних мов та бойових мистецтв «Будокан» Олександр Козловський, а також директор гімназії Шептицьких Олег Ладнюк. 

Цей медіа-продукт створено TvoeMisto.tv за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст продукту належить виключно TvoeMisto.tv і не завжди відображає погляди USAID або Уряду США. Відтворення та використання будь-якої частини цього продукту в будь-якому форматі, в тому числі графічному та електронному, копіювання або використання у будь-який інший спосіб без відповідного посилання на оригінальне джерело та письмової згоди редакції TvoeMisto.tv заборонено.

This media product was produced by TvoeMisto.tv with the support of the United States Agency for International Development (USAID). The product content is solely TvoeMisto.tv and does not necessarily reflect the views of USAID or the US Government. Reproduction and use of any part of this product in any format, including graphic, electronic, copying or use in any other way without the corresponding reference to the original source and written approval from TvoeMisto.tv, shall be prohibited.

 

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!