Наступного тижня невакцинованих львів'ян певних категорій почнуть відстороняти від роботи

11707 0
Нещеплених працівників, які підлягають обов’язковій вакцинації, відсторонятимуть від роботи без збереження заробітної плати.
Фото: Freepek

Фото: Freepek

Із наступного тижня, 8 листопада, в Україні відсторонятимуть від роботи працівників освіти і посадовців, які не мають щеплень проти Сovid-19.

Читайте також: У Львові пропонують тестувати школярів та вчителів на Сovid-19

Перелік професій, що підлягають обов'язковій вакцинації, затвердило Міністерство охорони здоров’я. До списку увійшли працівники закладів професійної (професійно-технічної), фахової перед вищої, загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти, працівники центральних органів влади та їх територіальних підрозділів, а також працівники місцевих державних адміністрацій. Проте перелік може розширюватись і доповнюватися.

У МОЗ повідомляли раніше, що на час відсторонення за працівником не зберігається заробітна плата. На роботу працівник чи держслужбовець зможе повернутися лише за умови вакцинації від Сovid-19.

Читайте також: У Львові зареєстрували петицію про відновлення офлайн-навчання в червоній зоні 

При цьому головний державний санітарний лікар Ігор Кузін повідомляв про те, що тим, у кого є медичний відвід і реальні протипокази для вакцинації від коронавірусу, видаватимуть медичні довідки встановленої форми. Перелік абсолютних медичних протипоказів для кожної людини буде різним, що оцінюватиме лікар.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!