В Україні запустили мобільний додаток для перевірки показників за газ та світло. Відеоінструкція

10004 0
Застосунок дозволяє перевірити правильність сум у платіжках та у разі чого поскаржитись на надавача послуг.
Фото: ternopillive.com.ua

Фото: ternopillive.com.ua

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, запустила мобільний додаток «Енергетика онлайн», що дозволить перевіряти суми в платіжках за газ і світло та лишати відгуки про сервіс комунальних підприємств. Про це повідомила керівниця НКРЕКП Оксана Кривенко у Facebook.

«Кожен має бути почутим! Тепер це можливо! Регулятор відкриває мобільний сервіс, де споживач зможе не тільки дізнатись інформацію про тарифи, але й оперативно надіслати скаргу та оцінити якість обслуговування. НКРЕКП, в свою чергу, братиме до уваги думку користувачів мобільного додатку та керуватиметься отриманою інформацією при роботі з ліцензіатами», – написала Оксана Кривенко.

Читайте також: Як у Львові подати показники за воду, газ і світло, не виходячи з дому. Інструкція

Вона зазначила, що мобільний додаток фактично залучає споживачів у процеси регулювання і це є один з прикладів демократії.

«Така практика вперше застосовується в Україні. Ми розраховуємо на її ефективність», – додає очільниця НКРЕКП.

За словами Оксани Кривенко, мета Нацкомісії – смартрегулювання, і наступним кроком буде створення зручних сервісів для ліцензіатів.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!