ОККО на Пластовій модернізовує очисні споруди нафтобази

1664 1
Нова система очистки стоків суттєво зменшить навантаження на очисні споруди міста

ОККО розпочало проект з повної модернізації очисних споруд нафтобази у Львові. Нова система очистки стоків бази, що на вулиці Пластова, 1, запрацює вже цієї осені.

«Компанія розвивається, йде в ногу з часом і відповідно облаштовує власну інфраструктуру інноваційним обладнанням. Встановлення сучасного комплексу очисних споруд – один із проектів модернізації бази цього року, вартість якого складає 7 млн грн. Загалом тільки за останні два роки інвестиції в нафтобазу складають 20 млн грн», – розповідає керівник мережі нафтобаз «ОККО» Василь Кіндій.

Монтувати нове обладнання компанія почала у серпні поточного року. Загалом проект передбачає встановлення  трьох нафтоуловлювачів, двох піскоуловлювачів та біоплато. Це спеціальний штучний басейн з природних матеріалів, звідки вже практично чиста вода буде випаровуватися природнім шляхом. Таким чином,  стічні води проходитимуть на своєму шляху через п’ять етапів фільтрації.

На вулиці Пластовій модернізовані очисні споруди «ОККО» повноцінно запрацюють уже в середині жовтня.

Партнерська публікація

 


Читайте також:
15 Вересня, 2018 09:09
Yurkoburko Джинса проплачена, а не партнерська публікація. До житлових будинків 50 метрів, нафтобаза - бочка біля бочки, залізничні цистерни ганяють кожні 2 год між будинками, відстань до яких 10 м, у разі загоряння - полум'ям охоплюється все в радіусі 300 м. Жодної техніки безпеки. То мешканці району мають дихати цими "практично чистими випарами"? Гімнюки ви ОККО. Не замилюйте очі, ми не тупі лохи, щоб вестися на такі дешеві прийомчики.
Нафтобазу за межі міста!!!
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!