Папа Римський назвав такі війни, як в Україні, «злочином проти Бога і людства»

920 0
Також він повторив свій заклик до повної заборони ядерної зброї.
Папа Римський Франциск

Папа Римський Франциск

Папа Римський Франциск у понеділок заявив, що війни, подібні до війни в Україні, де цивільні території зазнають, як він назвав, безладного знищення, є «злочином проти Бога та людства».

Джерело: Європейська правда

Франциск зробив свої зауваження у своїй щорічній промові перед дипломатами, акредитованими у Ватикані, з оглядом ситуації у світі, який став неофіційно відомий як його звернення «про стан світу».

Франциск говорив про «війну в Україні, з її слідами смерті та руйнування, з її нападами на цивільну інфраструктуру, які спричиняють загибель не лише від обстрілів та актів насильства, але також від голоду та холоду».

Він процитував конституцію Ватикану, сказавши, що «будь-який акт війни, спрямований на невибіркове знищення цілих міст або величезних територій з їхніми мешканцями, є злочином проти Бога та людства, який заслуговує твердого та однозначного засудження».

Читайте також: Львів’ян запрошують на прем’єру «Вертепу», що супроводжуватимуть автентичні співи

Згадавши про Карибську ракетну кризу 1962 року, він сказав: «На жаль, сьогодні також посилюється ядерна загроза, і світ знову відчуває страх і страждання».

Він повторив свій заклик до повної заборони ядерної зброї, заявивши, що навіть володіння нею з міркувань стримування є «аморальним».

Нагадаємо, Папа Римський Франциск у своєму різдвяному посланні побажав миру українському народові. Він закликав тих, хто має владу, змусити зброю замовкнути і покласти край війні в Україні.

Софіко Векуа

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!