На правах реклами

Перший мережевий апарт-готель у Львові. Як стати власником номера, що приносить прибуток?

5931 1
Компанія LEV Development презентувала проєкт першого мережевого готелю Lev City Hotel, дохід яких для майбутніх власників оцінюється від 9 800$ у рік і вище.
https://levcityhotel.com

https://levcityhotel.com

Девелоперська компанія LEV  Development, яка нещодавно у Львові ввела в експлуатацію будинок клубного типу Geneva, житловий комплекс Obriy, та завершує будівництво апарт-готелю Premier Resort Hotel біля ТК «Буковель», розпочала реалізацію нового проекту на вулиці Шевченка.

Lev City Hotel – нова для України концепція, за якою клієнти отримують у власність не просто апартаменти, але й дохід від своєї власності.

Що таке апарт-готелі та в чому їх унікальність

Апарт-готелі – це фактично поєднання приватного помешкання з сервісом готелю та ідеальний варіант для тих, хто розглядає купівлю квартири як інвестицію, що приноситиме постійний дохід без зайвих клопотів. Сьогодні в світі сегмент апарт-готелей активно розвивається, про що свідчать і дані великих мереж онлайн вибору помешкань. До прикладу, сервіс booking.com показує 312 апарт-готелей в Стамбулі, 157 апарт-готелей у Дубаях, 190 апарт-готелей у Кракові і таку ж кількість у Мельбурні.

«Це новий цікавий проект на ринку України, що виконує дві функції. Перша – інвестування в нерухомість із метою пасивного доходу. Друга – забезпечує попит на якісне проживання, якого потребують туристи та бізнес» говорить керівник відділу продажу Lev City Hotel  Василь Варга.

За дохід відповідає керуюча компанія  міжнародний мережевий готельний оператор, що залучає туристів та представників бізнесу, які потребують якісного проживання і простору.

Цей проект компанія розробляла спеціально орієнтуючись на людей, які шукають нерухомість і планують отримувати постійний дохід.

«Lev City Hotel буде розташований поруч нашого зданого вже будинку клубного типу Geneva на Шевченка. В чому основна різниця для покупця? В Lev City Hotel людина вкладає в купівлю вже готових апартаментів – з ремонтом, із управителем, який займатиметься самим помешканням, безпекою, управлінням. Термін окупності такого варіанту є кращим, аніж для квартири, де все потрібно робити самому»– говорить співвласник компанії Lev Development Олександр Островський.

Де живуть у Львові 2,5 мільйони туристів і де працює бізнес

Згідно з публічним звітом управління туризму Львівської міської ради, кількість туристів у 2019 році зросла приблизно на 300 тисяч порівняно з 2018 роком, сягнувши 2,5 мільйона туристів на рік, а серед особливостей поведінки зазначається, що вони почали витрачати більше грошей на проживання у Львові. Переваги у проживанні розділилися приблизно порівну, але найбільше туристи обирають апартаменти та готелі. 

Зі звіту управління туризму ЛМР та ЛКП «Центр розвитку туризму Львова» за 2019 рік.

«Львів активно розвивається, і не тільки як туристичне, але й як бізнес-місто. Розвивається аеропорт, технологічні, галузеві та бізнес-парки, з’являються нові рейси і, як наслідок, зростає кількість людей та бізнесу, що приїжджає до міста і має можливість витрачати тут кошти за хороший сервіс»,  говорить Василь Варга. 

Зі звіту управління туризму ЛМР та ЛКП «Центр розвитку туризму Львова» за 2019 рік.

У той час, коли туристи – це очевидний фактор, то, за його словами, сегмент бізнесу, який розвивається в місті, наразі недооцінений. Lev City Hotel планує його заповнити, надаючи формат зручного проживання з іншими можливостями .

«Коли комусь із представників бізнесу потрібно приїхати, завжди постає питання, де зупинитися і комфортно попрацювати. Квартира в звичайному будинку цього не забезпечує через відсутній супутній сервіс, а вільні хороші номери в готелі не завжди знайдеш – все це якраз свідчить про попит, що існує на цьому ринку» говорять у компанії.

Яким буде та як працюватиме Lev City Hotel

Локація та дизайн. Апарт-готель буде розташований у межах історичного ареалу міста на вулиці Шевченка, 73. Дизайн та архітектура виконані відомою львівською дизайн-студією Savytskyy Design, які реалізовували у Львові підхід створення новобудов, як повноцінних просторів.

«Для створення цього проєкту ми запланували екологічні матеріали, енергоефективні технології і основна ідея проєкту – максимально стерти грані між екстер'єром та інтер'єром. Для цього створюємо посеред першого поверху умовний японський  сад із живим деревом. Взагалі в усіх проєктах Lev Development ми використовуємо філософію компенсації зелених насаджень. Якщо використовуємо територію зелених насаджень, компенсуємо її озелененням терас, даховими садами, а в цьому проекті – і першого поверху. Це філософія розуміння девелоперами цінностей озеленення і середовища» розповідає Марко Савицький.

За словами Марка Савицького, такий підхід вони хочуть зробити як базовий – тому максимально проект передбачає створення озеленення і громадських просторів.

Інфраструктура. Апарт-готель матиме власний ресторан/city-кафе, експлуатовану терасу з озелененням, що відкриватиме панораму Львова; патіо-зону для відпочинку; міні-бібліотеку формату bookcrossing, бізнес-зону з конференц-залом для комфортної роботи, паркінг, пральню, консьєрж-сервіс.

Дохід від помешкання. Однією з головних переваг проекту є обслуговування від міжнародного мережевого готельного оператора, який здійснюватиме всю операційну діяльність: маркетинг, здачу апартаментів під оренду, ремонт та повноцінне обслуговування номерів відповідно до стандартів компанії і перераховує дохід власнику. В роботі використовують онлайн-сервіси, що дозволяють у реальному часі бачити зайнятість апартаментів та дохідність за звітний період.

Калькулятор дохідності. Оцінити майбутній дохід можливо завдяки онлайн-калькулятору дохідності. Обравши апартаменти, які ви маєте намір придбати, ви можете одразу оцінити не тільки вартість, але й заплановану дохідність. Весь отриманий дохід ділять між собою власник апартаментів і готельний оператор у співвідношенні 70/30. Дохід власника становить від $9 800 на рік. Значення мають як сам тип апартаментів так і включене паркомісце (автоматично додає +10% до дохідності).

«Львів має надзвичайно високий показник попиту, але дохід визначаємо, виходячи з розрахунку заповненості апартаментів на 75%, що й становить мінімальний поріг пасивного доходу»,  додає Василь Варга.

Консультації, бронювання та детальна інформація про купівлю та проект доступна на сайті компанії  https://levcityhotel.com та у відділах продажу Lev Development.


Читайте також:
29 Січня, 2020 09:35
666 ...".. какое небо голубое !
мы не поклонники разбоя :
на жадину не нужен нож ,
ему покажешь медный грош
и делай с ним , что хошь.." ...
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!