Петиція про покращення вело- та пішохідної інфраструктури на Липинського зібрала необхідні 500 підписів

1153 1
Тепер її мають розглянути на одному з пленарних засідань депутати ЛМР.
фото автора

фото автора

Петиція про покращення вело- та пішохідної інфраструктури на Липинського зібрала необхідні пів тисячі підписів. Її зареєстрували ще 23 липня, а тепер мають розглянути на одному з наступних пленарних засідань ЛМР.

За словами автора петиції Валерія Совицького, ліва велодоріжка, що збоку вул. Хмельницького, перебуває в поганому стані через велику кількість в'їздів-виїздів прилеглих територій та суміжних вулиць. Такі з'їзди з головної вулиці підвищують небезпеку для пішоходів, а також велосипедистів через обмежену видимість. 

«Потрібно більшість таких в'їздів перебудувати таким чином, щоб рівень пішохідних переходів та велопереїздів був на рівні велодоріжки та пішохідного переходу, а для автомобілів була обладнана, відповідно, естакада», – йдеться у зверненні.

Читайте також: Петиція про електронний квиток у Львові зібрала необхідні пів тисячі голосів

Новина підготовлена в межах спецпроекту «Рік комфортного пересування». Партнер проекту — компанія EasyPay — найбільший небанківський оператор платіжних та фінансових сервісів в Україні. Свої ідеї та пропозиції для вдосконалення міської мобільності можете надсилати за адресою: Tvoemisto.tv@gmail.com, у темі листа зазначивши «Рік комфортного пересування у Львові». Важливі думки ми опублікуємо на сайті та озвучимо під час експертних дискусій.Читайте також:
17 Вересня, 2019 18:53
666 ... про отую "велоструктуру по-львівські" ... ВЗЯТИ Й ВІДМІНИТИ ...
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!