Підприємствам, які переїхали на Львівщину, почнуть надавати безповоротну фінансову допомогу

6767 0
Прийом документів для участі у Програмі розпочнуть цього тижня.
фото: naukozavr.info

фото: naukozavr.info

На Львівщині розпочинають реалізацію Програми підтримки бізнесу у Львівській області на період воєнного стану. Про це повідомляє Львівська ОВА.

Прийом документів для участі у Програмі розпочнуть уже цього тижня.

Читайте також: Українська будівельна компанія може перемістити частину виробництва на Львівщину

Програма працюватиме через три інструменти:

  • надання безповоротної фінансової допомоги релокованим виробничим підприємствам;
  • ваучерна підтримка на маркетингові послуги або послуги сертифікації;
  • надання безповоротної фінансової допомоги на закупівлю обладнання підприємствам харчової, легкої, машинобудівної промисловості.

 

Так, безповоротна фінансова допомога виробничим підприємствам, які релокувались, становить 100 тис. грн за умови, якщо підприємство перереєструється на території Львівської області. Також підприємство отримає додаткових 100 тис. грн, якщо створить не менше 20 нових робочих місць під час воєнного стану на момент подачі заявки.

Читайте також: На Львівщину переїжджають два великі українські машинобудівні підприємства

Для підтримки мікро- та малого бізнесу на час воєнного стану передбачена ваучерна підтримка:

  • не більше 50 тис. грн на маркетингові ваучери;
  • не більше 80 тис. грн на ваучери для сертифікації продукції.

 

Частка власних витрат суб’єктів господарювання на отримання послуг повинна становити не менше 30% суми від загальних витрат.

Ще одне завдання покликане підтримати підприємства Львівської області в галузі харчової, легкої, машинобудівельної промисловості. Таким підприємствам надається безповоротна фінансова допомога у розмірі не більше 500 тис. грн на закупівлю обладнання. Також є умова створити не менше п’яти нових робочих місць під час воєнного стану на момент подачі заявки.

Уже цього тижня розпочнуть прийом документів для участі у Програмі.

Нагадаємо, раніше повідомляли про те, що понад 30 підприємств вирішили евакуюватися на Львівщину. Найбільше заявок від виробництв з Київщини та Харківщини.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!