Школи у Львові самостійно вирішуватимуть, як їм вчитися – дистанційно чи офлайн

2619 0
Рішення про дистанційне навчання чи навчання офлайн прийматиме із 14 лютого безпосередньо керівник закладу чи гуртка.
Фото: Freepik

Фото: Freepik

З понеділка, 14 лютого, у Львові і початкова, і старша школа самостійно прийматимуть рішення про форму навчання у закладі. Так само секції, гуртки, мистецькі школи зможуть відновити свою роботу офлайн за рішенням керівників. Про це сьогодні на брифінгу за підсумками міської комісії ТЕБ і НС повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Читайте також: Так продовжуватись не може. Як покращити онлайн-навчання у львівських школах

«Початкова, старша школа, а також мистецькі школи, секції, гуртки самостійно прийматимуть рішення про форму навчання. Вони зможуть відновити роботу офлайн, якщо відповідне рішення прийме керівник закладу», – пояснив Андрій Москаленко.

Також, за його словами, всі інші обмеження у місті діятимуть ще упродовж наступного тижня.

Він також додав, що станом на сьогодні 55% учнів відвідують навчання у початковій школі, інші перебувають на ізоляції, мають підозру чи підтверджений Covid-19. 

Нагадаємо, що у двох львівських лікарнях, які приймають і лікують діток із коронавірусною інфекцією, суттєво поменшало хворих на Covid-19. У Львівській обласній дитячій лікарні ОХМАТДИТ лікують 44 дитини із підтвердженим діагнозом, а у міській дитячій лікарні на Орлика – 71. Про те, що варто знати про коронавірус у дітей, чим він небезпечний і як не допустити ускладнення та госпіталізації, читайте у матеріалі.

А детально про те, як можна покращити онлайн навчання у львівських школах, читайте тут.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!