Поліклініка і спорткомплекс з басейном: як розбудують Рясне. Візуалізація

10334 0
На громадські слухання львів’янам винесли детальний план території, який пропонує організувати центр громадського життя поблизу заводу «Концерн-Електрон»
Автор візуалізації: Петро Крупа

Автор візуалізації: Петро Крупа

Зараз ділянка між вулицями Шевченка, професора Ковалика до залізниці зайнята приватним сектором, двома висотними новобудовами на вулиці Шевченка, кіосками та гаражами. Центром території є церква Пресвятої Трійці УАПЦ, біля неї також розташований триповерховий будинок. За проектом, громадські об’єкти групуватимуться довкола церкви і вона лишатиметься композиційним центром.
 

За планом, перша черга забудови розрахована на 3-7 років, а загалом  йдеться про десятирічну перспективу. Передбачається формування трьох кварталів на цій території: житлового у східній частині, виробничого у південній частині та громадського в центрі. 
 
 
У пояснювальній записці до проекту йдеться, що у громадському кварталі запроектовані:
  • спортивно-розважальний комплекс, що включає об’єкти спорту, басейн, клубні приміщення, відео зали; 
  • лікувальний комплекс з поліклінікою, швидкою та спорідненими об’єктами медобслуговування;
  • навчальний комплекс, що поєднуватиме дитячий садок та початкову школу. 
 
 
В південно-західній частині кварталу проектують автостанцію для рейсів з Яворівського напрямку. Навпроти неї — ринок. А в північній частині кварталу перед церквою та спорткомплексом — сквер, що також буде обладнаний спортивною зоною.
 
 
Поблизу проектованого автовокзалу планують розмістити СТО. В південній частині заплановано будівництво автосалону та автозаправки. 
 
У планах на перші 3-7 років: будівництво шумозахисного екрану по периметру станції «Клепарів», будівництво дитсадка на 50 місць, житлового комплексу «Галіція» та підземного паркінгу на його території, реконструкція вулиці Ковалика.
 
 
13 червня відбудеться презентація проекту за участі його розробника-архітектора у актовому залі НВК «Школа-садок №38» (вул. Порічкова 4а). Початок о 18.00. Громадські слухання щодо проекту триватимуть до 26 червня. 
 
 
Зоя Красовська
Візуалізація «Містопроекту»

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!