Помер видатний географ, багаторічний професор університету Франка

13576 0
Олегу Шаблію було 88 років.
Фото: ЛНУ

Фото: ЛНУ

На 88 році життя помер видатний український географ, картограф і педагог, багатолітній завідувач кафедри економічної і соціальної географії, доктор географічних наук, Заслужений професор Львівського національного університету імені Івана Франка Олег Шаблій. 

Джерело: Кафедра економічної і соціальної географії ЛНУ ім. Івана Франка

«Заслужений діяч науки і техніки України, почесний член Наукового товариства імені Шевченка, почесний член Українського Географічного Товариства, лавреат міжнародної премії імені Івана Франка, лідер львівської суспільно-географічної школи. Неможливо осягнути усю величину втрати, якої зазнала українська географічна наука», – пишуть в університеті. 

Як заначають в ЛНУ, науковий спадок професора – це майже тисяча друкованих праць: статті, монографії, підручники, карти й атласи. 

Нагадаємо, що 23 грудня на 76-му році життя, відійшов у вічність Михайло Риндзак (1947-2022), народний художник України, багаторічний художник-постановник Львівської національної опери.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!