Повторний наступ росії на столицю та відкриття центру підтримки для ВПО. Головні події дня у Києві

926 0
Дайджест новин за 15 грудня.
Київ. Фото: КМДА

Київ. Фото: КМДА

Повторний наступ росії на Київ 

За словами головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, росіяни готують близько 200 тисяч нових солдатів. Він не сумнівається, що вони знову підуть на Київ. 

Відкриття другого в місті центру підтримки «ЯМаріуполь»

У Дніпровському районі Києва відкрився другий у місті центр підтримки «ЯМаріуполь», що надає комплексну підтримку та допомагає вимушеним переселенцям адаптуватися до нових умов життя. 

Меморіальна дошка на честь загиблого розвідника 

У Києві відкрили меморіальну дошку Герою України Олександру Чубу на фасаді будівлі авіакосмічного ліцею імені Ігоря Сікорського Національного авіаційного університету. Він брав участь в бойових і спеціальних операціях в районі проведення АТО ще з 2016 року. У лютому 2022 року добровільно вступив до Збройних Сил України. Брав участь у боях за оборону Києва та області. 

Завтра у метро – безкоштовні тренінги з домедичної допомоги

У п’ятницю, 16 грудня, на дванадцяти станціях столичного метрополітену відбудуться тренінги з домедичної допомоги. Їх проведуть на станціях метро «Університет», «Дружби народів», «Шулявка», «Арсенальна», «Печерська», «Дорогожичі». «Олімпійська», «Палац України», «Театральна», «Площа Льва Толстого», «Позняки», «Героїв Дніпра». 

Час проведення тренінгів – із 13:00 до 17:00. Заняття безкоштовні.

Софіко Векуа

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!