Президент підписав закон про штрафи за відсутність масок у транспорті і громадських місцях

2116 0
Штраф за відсутність маски становить від 170 до 255 гривень.
Фото: freepik

Фото: freepik

Президент Володимир Зеленський підписав закон про адміністративну відповідальність за перебування у громадських закладах і транспорті без засобів захисту.

Читайте також: Лікарням Львова не вистачає кисневих концентраторів

Документ доповнює статтю 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення частиною другою, яка передбачає накладення штрафу від 170 до 255 грн за перебування у громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без надягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, зокрема виготовлених самостійно.

Як пояснював раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов, протоколи складатимуть безпосередньо на місці або працівники поліції, або представники органів місцевого самоврядування, на яких покладені функції протиепідеміологічного контролю.

«Ці штрафи можна буде складати безпосередньо на місці, а не так, як було раніше, коли складали протокол, передавали в суд і суд вирішував накладати штраф чи ні», – пояснював міністр.

Читайте також: До Львова приїхали швидкі тести на антиген Covid-19. Кого найперше протестують

Нагадаємо, що Верховна Рада підтримала у першому читанні законопроєкт, який передбачає штрафи для власників бізнесу, установ та організацій за те, що їхні відвідувачі не носять захисні маски. Розмір штрафу передбачається від 3 400 до 5 100 грн


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!