Президент вручив ордени професорці епідеміології зі Львова та диригентці Оксані Линів

11061 0
Наталія Виноград є відомою львівською експерткою з епідеміології. А Оксана Линів – всесвітньо відомою диригенткою.
Фотоколаж: Твоє місто

Фотоколаж: Твоє місто

Сьогодні, у день святкування 30-річчя Незалежності України, президент Володимир Зеленський вручив орден княгині Ольги ІІ ступеня професорці та доктору медичних наук Наталії Виноград, а також відомій диригентці із Бродів Оксані Линів.

Наталія Виноград є епідемологинею, докторкою медичних наук, завідувачкою кафедри епідеміології Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, головною спеціалісткою МОЗ України за спеціальністю «Епідеміологія».

Оксана Линів народилася у Бродах на Львівщині в сім'ї музикантів. У 2004-му році стала фіналісткою Міжнародного диригентського конкурсу імені Ґустава Малера в Німеччині. Тривалий час була помічником диригента Одеської опери. У Баварській державній опері працювала помічником генерального музичного директора цього оперного театру Кирила Петренка кілька сезонів поспіль. 

Читайте також: В Україні я не знала диригенток. Оксана Линів про свій шлях до успіху

Оксана Линів заснувала Міжнародний фестиваль класичної музики LvivMozArt у Львові та Молодіжний симфонічний оркестр України – YsOU. У 2020 році Оксана Линів здобула від провідних німецьких критиків нагороду Oper!Awards, що заснована оперним часописом Oper!Das Magazin. Цього року вона стала першою жінкою, яка відкрила найвідоміший у світі оперний фестиваль у німецькому Байройті, що присвячений Ріхарду Ваґнеру.

Орденом княгині Ольги Ольги відзначають жінок за визначні заслуги в державній, виробничій, громадській, науковій, освітянській, культурній, благодійницькій та інших сферах суспільної діяльності, вихованні дітей у сім'ї. 

Нагадаємо, що президент Зеленський запровадив нове свято – День Української державності. Відповідний указ він підписав під час урочистостей сьогодні, 24 серпня.

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!