Протягом тижня у Львові можна буде безкоштовно стерилізувати котів

3838 0
Процедуру ветеринари проводитимуть за європейськими протоколами, застосовуючи безпечну анестезію.
ФОТО: MARTA SYRKO

ФОТО: MARTA SYRKO

Цього тижня у Львові діятиме акція з безкоштовної стерилізації котів на базі Першої комунальної ветеринарної клініки ЛКП «Лев». Розпочнеться акція з безкоштовної стерилізації тварин 16 листопада і триватиме до 19 листопада включно. Її вже четвертий рік поспіль у місті реалізовують за підтримки Міжнародного фонду FOUR PAWS.

Стерилізація котів, за словами спеціалістів, є важливою, бо це один зі способів гуманного способу регулювання чисельності безпритульних тварин. Усім стерилізованим котикам також ставитимуть татуювання на вушко: саме у такий спосіб можна ідентифікувати стерилізованих тварин. Процедуру ветеринари проводитимуть за європейськими протоколами, застосовуючи безпечну анестезію.

Читайте також: Покажіть своєму котику Париж. Як подорожувати до ЄС із тваринами

Прийом відбуватиметься виключно за попереднім записом за номером телефону: 068 535 45 45. Розпочинається акція з безкоштовної стерилізації тварин вже сьогодні.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!