ПриватБанк відмовився від обов’язкових чеків у POS-терміналах

1247 0
За попередніми розрахунками, кажуть у банку, це дозволить економити до 2 мільйонів гривень на місяць, а отже до 24 мільйонів гривень на рік.
Фото: Еспресо

Фото: Еспресо

Державний ПриватБанк відмовився від обов'язкового друку чеків у POS-терміналах. Відтепер його можна друкувати лише, якщо документ потрібен продавцю або покупцю. Про це повідомили в пресслужбі банку.

Читайте також: ПриватБанк видаватиме «теплі кредити»

Після успішної авторизації на екрані POS-терміналу з’являтиметься питання, чи друкувати чек. Касир за бажанням клієнта обере необхідний варіант. Така опція дозволить значно скоротити витрати на термопапір, очистить касову зону від чеків, які викидають відразу ж після покупки, та допоможе зберегти дерева. За попередніми розрахунками, кажуть у банку, це дозволить економити до 2 мільйонів гривень на місяць, а отже до 24 мільйонів гривень на рік.

«Потреба в паперовому чеку виникає тільки при придбанні товару з гарантією – побутової техніки тощо. У березні 2020 року в еквайринговій мережі ПриватБанку пройшло близько 100 мільйонів операцій із друком двох чеків одночасно, хоча за нашими підрахунками, фактична потреба у документі була приблизно у 5 мільйонах операцій документів», – каже керівник напрямку по роботі з торговельними підприємствами ПриватБанку Євген Васильцов.

Читайте також: Приватбанк продасть свою частку в курорті «Буковель»

Квитанції за всіма операціями зберігаються в електронному вигляді та у виписках у Приват24.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!