Приватні школи та садочки Львова отримають майже півтора мільйона з міського бюджету. Перелік

3314 0
Садки та школи приватної форми власності отримають фінансову підтримку від міста.
Фото авторки та надані Bright Preschool

Фото авторки та надані Bright Preschool

Виконавчий комітет ЛМР 7 грудня погодив надання фінансової підтримки з бюджету міста закладам освіти приватної форми власності на вересень-грудень 2018 року.

Відповідно до рішення виконкому, одинадцять приватних шкіл та садочків отримають з міського бюджету майже півтора мільйона гривень.

Читайте також: Бюджетні гроші – приватним школам. Як Львів експериментує з освітою дітей

Нагадаємо, з квітня 2017 року у Львові діє програма підтримки приватних навчальних закладів, що має на меті сприяти розвитку освітньої мережі, покращити доступ до освіти та матеріальну базу приватних освітніх закладів, створити додаткові місця у дитсадках. За підрахунками депутатів, підтримка приватних шкіл вигідніша для бюджету, ніж створення нових комунальних шкіл і садків. 

Додамо, що ідею програми підтримки та розвитку приватних навчальних закладів озвучили під час дискусії про реформування дошкільної освіти у Львові, організованої дискусійною платформою Tvoemisto.tv.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!