Путін погрожує Заходу «блискавичними ударами» за допомогу Україні

5684 0
Він також стверджує, що має всі засоби – такі, якими ніхто не може зараз похизуватися.
Президент російської федерації володимир путін

Президент російської федерації володимир путін

Президент росії володимир путін лякає, що у відповідь на «загрози» від країн Заходу російська армія готова нанести «блискавичні удари». Його цитує «РИА Новости».

«Якщо хтось наважиться втрутитися в поточні події з боку й будуть створювати для росії неприйнятні загрози стратегічного характеру, то мусять знати, що наша відповідь, удари у відповідь будуть блискавичними, швидкими», – каже він. 

Про які інструменти йдеться, путін не уточнив. Але наголосив, що всі рішення щодо цього вже нібито ухвалили.

Він також стверджує, що має всі засоби – такі, якими ніхто не може зараз похизуватися. «А ми хизуватися не будемо – ми будемо їх використовувати, якщо треба буде! І всі мають про це знати! Усі рішення в цьому стосунку вже ухвалено».

Читайте також: Росія погрожує атакувати Київу разі ударів України по об'єктах в рф

Нагадаємо, що напередодні в росії заявили, що готові завдати «удари у відповідь» по центрах ухвалення рішень у Києві у випадку, якщо Україна атакуватиме об'єкти на території рф. «Радники з числа підданих однієї з західних країн», які перебувають в українських центрах ухвалення рішень у Києві, «не обов'язково будуть проблемою» в момент ухвалення росією рішення завдати ракетних ударів.

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!