Реконструкцію фонтану «Кульбаба» відновлять у вересні, а МАФи заберуть

1590 0
Попередня вартість робіт на площі, відповідно до тендеру, становитиме близько 6 млн грн.
Фото: Тарас Бабенчук

Фото: Тарас Бабенчук

Кіоски з площі Галицької заберуть. Там з вересня відновлять роботи з реконструкції фонтану «Кульбаба». Про це повідомили у департаменті містобудування ЛМР.

«На останньому засіданні робочої групи щодо тимчасових споруд у Львові проголосували за демонтаж двох МАФів з площі Галицької. Одна з цих споруд – неробоча, в іншій – продають шаурму. Їх остаточно вилучили з Перспективної схеми розміщення тимчасових споруд, адже кіоски заважають провести благоустрій оновленої площі», – повідомили у департаменті.

Читайте також: На площі Коліївщини у Львові археологи знайшли фундамент давньої криниці

Нагадаємо, у Львові минулого року продовжили реконструкцію площі Галицької. Її почало ремонтувати ПП «Патронат» ще у 2019-му, однак на місці фонтану «Кульбаба» під час демонтажу виявили фундамент храму Воздвиження Чесного Хреста. Також під час розкопок знайшли останки десятьох людей. Сам фонтан «Кульбаба» передали у музей «Територія терору» як елемент радянської спадщини. «Кульбабу» створив у 1970 році львівський художник Олег Микита. 

За оновленим проєктом, на площі мають підвести мережі, влаштувати бетонну чашу фонтану, навколо якого можна буде сидіти. Також навколо нього облаштують освітлення території, сам фонтан підсвітять. Другий етап проєкту передбачає ремонт решти території до початку площі Соборної, влаштування нового озеленення та місць для сидіння і освітлення усього простору між вул. князя Романа і площею Соборною.

Попередня вартість робіт на площі, відповідно до тендеру, становитиме близько 6 млн грн.

Візуалізація Науково-виробничої фірми «Рутенія»

 

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!