Росія використовує ППО для наземних атак через нестачу спеціалізованих ракет, − британська розвідка

1094 0
Ця зброя має відносно невеликі боєголовки.
Фото: з відкритих джерел

Фото: з відкритих джерел

Росія збільшила використання ракет протиповітряної оборони для наземних атак через гостру нестачу спеціалізованих ракет для ударів по наземних цілях. Про це йдеться у щоденному звіті британської розвідки, передає Європейська правда.

«Росія майже напевно розгорнула стратегічні системи ППО С-300 і С-400, призначені для знищення літаків і ракет на великих відстанях, недалеко від України від початку вторгнення», − йдеться в повідомленні.

Читайте також: Росіяни ось-ось видихнуться, і ЗСУ зможе завдати ударів у відповідь, – британська розвідка

Ця зброя має відносно невеликі боєголовки, призначені для ураження літаків. Вони можуть становити значну загрозу військам у відкритих та легких будинках, але навряд чи пройдуть через укріплені конструкції.

«Існує висока ймовірність того, що ця зброя не потрапить по намічених цілях і призведе до жертв серед цивільного населення, бо ракети не оптимізовані для цієї ролі, а екіпажі систем будуть мало підготовлені для таких місій», − йдеться у заяві.

Додамо, 21 липня голова Миколаївської ОВА Віталій Кім заявив, що російські війська застосували 7 зенітно-ракетних комплексів для ураження об'єктів інфраструктури, енергетичних об'єктів та складських приміщень.

Читайте також: Українські захисники відбили штурм окупантів на кількох напрямків, — Генштаб

Нагадаємо, українські військовослужбовці сил Протиповітряної оборони України з кожним днем працюють все ефективніше. Відсоток перехоплених і збитих російських ракет, за допомогою яких окупанти намагаються завдавати ударів по українських містах, зростає.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!