Політична реклама

Розроблено мобільний телефон для незрячих

1273 0
Проект мобільного телефону для сліпих користувачів розробив дизайнер Пітер Лау.

 Якщо для користування стандартними пристроями треба задіяти подушечку пальця, то цей мобільний телефон реагує тільки на дотик долоні, - інформує Вкурсе з посилання на міжнародний інтернет-порталі DesignBoom.

Новинка орієнтований на дотики і тактильний зв'язок з користувачем. Управління телефоном здійснюється за допомогою 14 кнопок, одна з яких розташована посередині, спеціально для великого пальця. Телефонний номер можна набрати за допомогою гранованої ввігнутої поверхні, що реагує на дотик, а прокручуване коліщатко із задньої сторони корпуса служить для завершення виклику.

Дизайнер сподівається, що новинка  допоможе стерти перешкоди між людьми з обмеженими можливостями та сучасними технологіями.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!