Що буде з поліклінікою у центрі Львова та чому мешканці трьох сіл вимагають зустрічі з Садовим. Підсумки доби

656 0
Нині, 31 січня, та 1 073 доба героїчного спротиву агресії рф.
фото: www.pslava.info

фото: www.pslava.info

Акцент дня: Поліклініку в центрі Львова, яка працює 80 років, можуть об’єднати з іншою? Що відомо. У коментарі «Твоєму місту» депутат Львівської міської ради Валерій Веремчук, який є головою комісії охорони здоров’я, сказав, що в місті справді є ідея об’єднати згадані поліклініки, але «питання ще обговорюють».

Читайте також: У Львові вирішили, що буде в будівлі на Озаркевича замість поліклініки. Приміщення передали лікарні швидкої допомоги.

Ситуація на фронті: За даними Генштабу, за добу відбулося 125 бойових зіткнень, з них 51 на Покровському напрямку. 13 разів ворог атакував на Торецькому напрямку та 10 – на Краматорському. На Курщині українські воїни відбили 11 штурмів загарбницької армії

Російська держава-терорист завдала 44 авіаударів, скинувши при цьому 88 КАБ. Окрім того, загарбники задіяли для ударів 1007 дронів-камікадзе та здійснили понад 4600 обстрілів по позиціях наших військ і населених пунктах.

Читайте також: У Львові до програми підтримки захисників внесли зміни. Що відомо. Ще більше рідних військових зможуть безкоштовно відвідувати спортзали та реабілітаційні центри.

Ключові події

1. Мешканці трьох сіл вимагають зустрічі з Садовим, інакше вийдуть з Львівської ОТГ. Що сталося. Жителі сіл заявляють, що внаслідок техногенної катастрофи, через надмірне викачування води у Львів, в селах утворилась депресійна лійка, а це спричинило деградацію земель, появу тріщин у житлових будинках, просідання залізничного полотна Львів – Рава-Руська.

Читайте також: Кличко заявив про тиск на КМДА з боку правоохоронців. Вручено майже 100 підозр.

Та: Київрада виділила ще 1,5 млрд гривень на шкільні укриття;

2. Повернення графіків відключень електроенергії в Києві не прогнозують. Єдиною причиною вимушеного застосування відключень завжди було і залишається руйнування енергетичної інфраструктури внаслідок російських ракетно-дронових атак.

Читайте також: Більшість корпусів Києво-Могилянської академії обладнають сонячними електростанціями і генераторами. До кінця цієї весни планують забезпечити енергонезалежність 75% корпусів ВНЗ.

Та: Нова розв’язка на трасі Київ-Одеса матиме тунель для безпечного розвороту. Це суттєво покращить безпеку руху та підвищить пропускну здатність траси міжнародного значення;

3. Стало відомо, скільки коштуватиме відновлення музею Шухевича у Львові. Цього року планують зробити проєкт, обрати генпідрядника та почати будівельні роботи, а на 1 січня 2026 року «мати видимий результат».

Читайте також: Скандальному закладу в центрі Львова не продовжили оренду землі. Йдеться про ресторан «Язиката Теща» позаду Гарнізонного храму.

Та: Суд виніс вирок хлопцеві, який здійснив серію підпалів у центрі Львова. Покарання – 4 роки позбавлення волі. Проте його замінили на 2 роки іспитового терміну.

А також: На Львівщині підпалили готель. Поліція шукає підозрюваного;

4. Пріоритети медицини Львівщини на 2025 рік. Що планують змінити. У фокусі – створення банків крові, розвиток психічного здоров’я та новий підхід до оцінки здоров’я населення.

На цю ж тему: Яких лікарів найбільше бракує у медзакладах Львівщини. Найбільше – сімейних лікарів, рентгенологів та анестезіологів.

Та: Реформа МСЕК. За якими критеріями експертні команди встановлюватимуть групу інвалідності. Відтепер медики братимуть до уваги не лише фізичне здоров’я, а й здатність людини бути частиною суспільного життя;

5. Львів зберігатиме культурні пам’ятки з прифронтових територій. Після перемоги цінні об’єкти повернуть назад в ту чи іншу громаду.

Читайте також: Тисячі львівських вчителів отримуватимуть премії. З лютого її зможуть отримати 1000 педагогів.

На цю ж тему: Премії для львівських тренерів. Хто і як зможе їх отримати. 35 тренерів щомісяця по 25 тисяч гривень.

Слава Україні. Гарного Вам дня!


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!