Що думають про українців мешканці країн Європи. Інфографіка

3402 0
Що думають про нас європейці та з чим асоціюється у них Україна – важливе питання, адже політика Заходу щодо нашої держави в значній мірі залежить від того, як підтримують українців пересічні мешканці країн-членів ЄС. Пропонуємо вам інфографіку, яка показує певні закономірності та стереотипи.
фото: www.ukrinform.ua, facebook

фото: www.ukrinform.ua, facebook

Укрінформ на основі соціологічних досліджень компанії TNS, підготував інфографіку, аби зрозуміти, якими є основні уявлення європейців про Україну.

Інститутом світової політики було проведено соціологічне дослідження в найбільших країнах Євросоюзу Великобританії, Іспанії, Італії, Німеччини, Польщі та Франції (це більше половини мешканців ЄС — майже 360 млн. осіб із загальної кількості в понад 500 млн.). Його мета полягала не лише в тому, аби зрозуміти аргументи і контраргументи європейців із приводу європейської інтеграції країни, але й які існують асоціації, пов’язані з Україною.

Читайте також: Куди українці можуть їхати без віз? Перелік країн

Джерело: Укрінформ

Опублікувала Юлія Сабадишина


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!