Шмигаль вирішив завчасу поговорити з Церквами про зимові обмеження

1091 0
МОЗ у майбутньому готовий розглянути норму щодо обмежень кількості людей у храмах на метр квадратний площі будівлі.
Фото: Урядовий портал

Фото: Урядовий портал

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль закликав представників різних церков об’єднати зусилля в боротьбі з Covid-19 у період зимових свят.

Про це йшлося на його зустрічі із предствниками Всеукраїнської Ради Церков і Релігійних Організацій (ВРЦіРО).

Зокрема, за його словами, Україна наближається до важливих зимових релігійних свят: Різдва Христового, Хануки, Святого Миколая, Водохреща тощо. Відповідно, у період святкування можуть виникати великі скупчення людей. «Тому нам потрібно вжити спільних заходів, щоб мінімізувати кількість захворювань», – зазначив Шмигаль.

Також прем’єр підтримав пропозицію ВРЦіРО створити робочі групи для напрацювання спільних кроків. Він вважає, що Уряд та Всеукраїнська Рада Церков показали ефективну взаємодію навесні.

Читайте також: Посилення карантинних обмежень – Шмигаль чекає порад від міських голів

Зі свого боку, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко вважає, що карантин «вихідного дня» призведе до зменшення відсотку інфікування і це дозволить інакше змоделювати захід у зимові свята.

Також Ляшко заявив, що МОЗ у майбутньому готовий розглянути норму, яка працювала раніше, щодо обмежень кількості людей у храмах на метр квадратний площі будівлі.

Також на зустрічі обговорили безперешкодне ввезення гуманітарних вантажів, проблеми біженців, питання капеланства, а також надання благодійної допомоги.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!