Скільки країн визнають доступні в Україні вакцини від Covid-19

1773 0
AstraZeneca є лідером серед вакцин від коронавірусу, щеплення якими дає змогу подорожувати до різних країн без ПЛР-тестів чи самоізоляції.
Фото: Shutterstock

Фото: Shutterstock

За даними онлайн-видання про візові вимоги різних країн VisaGuide.World, вакцину AstraZeneca європейського та корейського виробництва визнають у більш ніж 140 країнах світу. Таким чином вона є лідером серед вакцин від коронавірусу, щеплення якими дає змогу подорожувати до різних країн без ПЛР-тестів, аналізів на антиген чи самоізоляції. Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров'я України.

AstraZeneca/Covishield індійського виробництва – у 60 країнах. Документи про щеплення мРНК-вакциною Comirnaty/Pfizer визнають понад 120 країн, вакциною Moderna – більш ніж 80. Щеплення вакциною CoronaVac/Sіnovac приймають у майже 50 країнах.

Читайте також: Які реакції на щеплення від коронавірусу є нормальними. Пояснення імунолога

Однак, у МОЗ нагадують про те, що навіть, якщо країна визнає документи про щеплення певною вакциною – це не означає, що вони автоматично дають вам право в’їзду на її територію. Кожна держава індивідуально встановлює вимоги до перетину своїх кордонів залежно від епідеміологічної ситуації як усередині самої країни, так і в країні, з якої прямує подорожній. Ці вимоги можуть змінюватися. Актуальні правила в'їзду до кожної конкретної країни можна перевірити на спеціальному сайті Міністерства закордонних справ за посиланням.

Нагадаємо, що Міністерство охорони здоров’я планує розірвати контракт з Serum Institute of India, який виробляє вакцини AstraZeneca та Novavax.

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!