Водії скаржаться на неприбрані вулиці Львова. Комунальники заперечують

2083 0
Львівський регіональний центр з гідрометеорології звертається до львів’ян зі штормовим попередженням: сьогодні, 15 січня із збереженням до кінця доби та вночі 16 січня буде сильний сніг. Наступними днями, 16-18 січня, на дорогах ожеледиця. Комунальні служби міста мають заготовлену піскосуміш, снігоприбиральна техніка працює в черговому режимі, – повідомили у прес-службі ЛМР.
фото: photo-lviv.in.ua, electric.org.ua, ukranews.com, tsn.ua, www.gazeta.lviv.ua

фото: photo-lviv.in.ua, electric.org.ua, ukranews.com, tsn.ua, www.gazeta.lviv.ua

«Служби району повідомлені про снігові опади. Вся техніка в режимі готовності, при потребі будемо виїжджати протягом дня, аби розчищати вулиці. Також маємо закуплено достатньо піскосуміші», – розповів Тарас Гнида, голова Франківської районної адміністрації.

«Вся техніка, яка є в ШРП, задіяна. Працюють піскосії, підмітальні машини. Комунальні служби працюють у посиленому режимі. Загалом район має приблизно 3 тис м куб піскосуміші, а також 25 одиниць снігоприбиральної техніки: 6 піскорозкидувачів, 6 підмітальних машин, 3 екскаватори, 3 грейдери, 5 тракторів і ще 2 трактори по ЛКП», - розповіла голова Залізничної районної адміністрації Надія Банах.

«У повній готовності перебуває 25 одиниць техніки. Будуть виїжджати протягом дня для розчищення вулиць. Також маємо достатньо піскосуміші для посипання доріг, приблизно 3 тис. м. куб.», - розповів Захарків Микола, начальник відділу комунального господарства Галицької районної адміністрації. 

Як повідомила голова Сихівської РА Ірина Маруняк, на чергуванні у районі перебуває 16 одиниць снігоприбиральної техніки, при потребі до роботи залучається ще 6 одиниць техніки для навантаження та вивезення снігу. Залежно від ситуації,  сніг на хідниках розчищатимуть як двірники, так і спеціальна техніка. Загалом на складах знаходиться 2830 м куб. протиожеледних матеріалів, які використовуватимуть для посипання доріг.

«Будемо спостерігати за ситуацією на дорогах, при необхідності посипатимемо. У міру накопичення снігу будемо застосовувати додаткову техніку для розчищення снігу. Робота проводитиметься в постійному режимі. Загалом у Шевченківському районі на чергуванні перебуває 12 одиниць снігоприбиральної техніки, ще є 8 одиниць додаткової. До використання готові близько 1500 м куб. піскосуміші», - зазначив голова Шевченківської РА Олександр Удовенко.

«У Личаківській районній адміністрації перебуває близько 25 одиниць снігоприбиральної техніки. Снігорозкидувачі вже працюють на певних ділянках. На сьогоднішній день на складах знаходиться 2800 м куб. піскосуміші», - розповів Петрик Євген, начальник відділу комунального господарства Личаківської районної адміністрації.

Нагадаємо, до прибирання снігу у Львові готові 150 одиниць техніки, з них 106 одиниць прибиральної техніки, 44 – для навантаження та вивезення снігу.

Та попри такі заяви, у соціальних мережах чимало скарг на те, що вулиці міста не прибрали від снігу, а на дорогах утворилась ожеледиця

Просимо вас надсилати вам інформацію про те, чи розчистили/посипали вашу вулицю, по можливості скидайте також фотографії на скриньку - info@tvoemisto.tv або у повідомлення на нашу Фейсбук-сторінку. https://www.facebook.com/tvoyemisto/. 

Опублікував Ігор Саджениця


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!